Operator maszyn CNC 11 euro brutto! Bez języka!/ms - Dahme Mark, Niemcy
IPF 2 Sp. z o.o.
Kraków, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska pracy Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko : Operator maszyn CNC! Stawka : 11 euro brutto za godzinę pracy przy 40-60h tygodniowo + 15% więcej za zmianę nocną +25% więcej za nadgodziny Kwatera : darmowa, zagwarantowana przez pracodawcę.

Pokoje dwuosobowe z pracownikami. Umowa : na polskich warunkach (polska umowa o pracę) Dojazd do Niemiec : we własnym zakresie Obowiązki : -Obsługa maszyn CNC z programowaniem Siemens i FANUC -Praca na maszynach np.

 • tokarka DOOSAN PUMA VT 900 ze sterownikiem FANUC 32 I MODEL B Wymagania -Umiejętność obsługi maszyn obróbczych -Gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnienia -Konieczność zabrania butów ochronnych S3 SRCOferujemy : ABY APLIKOWAĆ NA STANOWISKO prosimy zawrzeć PONIŻSZĄ, poprawną zgodę rodo w CV lub w wiadomości.
 • Inaczej, będzie trzeba akceptować ją e-mailowo co wydłuża proces kontaktu : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.

  z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

  Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku