Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym (B2B)
ARRA GROUP
Głogów
1 d. temu
source : infoPraca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
  • Dbałość o powierzone narzędzie pracy
  • WYMAGANIA :

  • Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.
  • OFERUJEMY :

  • Umowę o współpracy- B2B
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (stawka na okresie próbnym 3 miesięcy - 300 zł netto dniówki; kolejna umowa - 350 zł netto dniówki)
  • System pracy 3 / 1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia
  • Flota ponad 200 pojazdów dostawczych (Mercedes Sprinter, MAN, Iveco)
  • Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.