Sezonowa praca na polu / zbiory warzyw (Szwecja)
Workingo Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w rolnictwie na terenie Szwecji Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą.

Zapewnione jest zakwaterowanie oraz każdorazowy zwrot kosztów przejazdu do Szwecji i powrotu do Polski. Rekrutacja trwa do końca lutego 2019 Rozpoczęcie pracy : połowa maja 2019 Praca będzie trwała do końca sierpnia z możliwością przedłużenia do końca września.

Wynagrodzenie : 9,00 Euro / godzinę (*rozliczanie fakturowe) Czas pracy : 50 70 godzin tygodniowo Opis pracy :

 • Prace ogólnogospodarcze rolnicze
 • Prace na polu i przy zbiorach warzyw Wymagania :
 • Doświadczenie w pracach rolniczych
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 • Posiadanie lub założenie własnej działalności gospodarczej warunek konieczny Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-
 • 77-22, 606-150-565 lub 501-346-642 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres wpisując w temacie Zbiory warzyw -

  Szwecja Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

  Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2021 r. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani / Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani / Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku