Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym
Jobman Group Sp. z o.o.
Kobierzyce, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

OBOWIĄZKIOsoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zleconych prac na magazynie i na poszczególnych działach.

WYMAGANIASzukamy właśnie Ciebie, jeśli : - jesteś dyspozycyjny / a i gotowy / a do pracy - potrafisz pracować w zespole - nie brakuje Ci chęci do pracyOFERUJEMY - umowę zlecenie - stawkę 19zł brutto / h - pracę od zaraz - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta pracowniczego - program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagródDODATKOWE INFORMACJEAplikacje powinny zawierać klauzulę : Na podstawie art.

7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul.

Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku