Automatyk
Apex-Elzar Sp. z o.o.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie : automatyki przemysłowej, remontów silników elektrycznych, instalacji elektrycznych, remontów transformatorów energetycznych, klimatyzacji i wentylacji, systemów Ex, badań i pomiarów.

Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem. Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy : Automatyka Miejsce pracy : Włocławek Ogólny zakres obowiązków : - obsługa i serwis aparatury kontrolno - pomiarowej na instalacjach przemysłowych, - montaż szaf sterowania, rozdzielnic AKPIA i NN.

Wymagania : - wykształcenie średnie w zakresie automatyki, elektrotechniki lub elektroniki, - praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej (schematy obwodowe, DTR ), - umiejętność dobrej organizacji pracy, - praca na wysokości powyżej 3 metrów, - uprawnienia SEP do 1 kV, (mile widziane), - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia, - możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego, - pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie), - atrakcyjne wynagrodzenie, system premii.

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. W ofercie prosimy umieścić klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku