Help desk z językiem słoweńskim (branżą IT) - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Rzeszów, podkarpackie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Rzeszów

Obowiązki kandydata :

  • Odbieranie telefonów i maili od klientów firmy (połączenia przychodzące)
  • Stały kontakt z klientami firmy (chat, mail, telefon, teams)
  • Zapewnianie profesjonalnego serwisu związanego z branżą IT
  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia, zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Znajdywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta
  • Przekazywanie problemów do drugiej oraz trzeciej linii wsparcia technicznego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, wśród klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji służbowych
  • Sporządzanie notatek służbowych dla klienta
  • Wymagania :

  • swobodna konwersacja w języku słoweńskim i angielskim (minimalny, wymagany poziom to B2)
  • otwartość do prowadzenia konwersacji przez telefon czy chat
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (5 zmian po 8 godzin w skali tygodnia)
  • motywacja do pracy i rozwoju zawodowego
  • potrafi zarządzać czasem pracy własnej
  • Co zapewnia nasz klient?

  • Pracę w trybie zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym (w zależności od miejsca, w którym mieszka kandydat)
  • Możliwość dopasowania grafiku do innych zajęć (praca w systemie zmianowym)
  • Pracę z elastycznym grafikiem
  • Pracę na pełen etat
  • Umowę o pracę
  • Zapoznanie się z systemem SAP
  • Pakiet benefitów dodatkowych : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.