Praca na stanowisku kelner/kelnerka w Niemczech
SARA Personal Sp. z.o.o
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko kelner / kelnerka w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec LOKALIZACJE : Drezno, Magdeburg, Lipsk STANOWISKO : Kelner, Kelnerka Opis stanowiska : - Bezpośrednia obsługa gości restauracji - Przyjmowanie zamówień oraz pomoc w wyborze dań i napojów - Nadzorowanie imprez prywatnych i służbowych - Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek restauracji - Praca w klimatycznej, niemieckiej restauracjiWymagania niemieckiego pracodawcy : - Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku KELNER / KELNERKA - mile widziane - Chęć podjęcia pracy od zaraz - Znajomość języka niemieckiego lub / i angielskiego na poziomie komunikatywnym - Stosowanie się do standardów przyjętych w restauracji - Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy- Zadbany wygląd - Posiadanie prawa jazdy kat.

B będzie dodatkowym atutem Pracodawca niemiecki oferuje : - Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy- Zarobki w wysokości 10-15€ / h brutto + możliwe napiwki i płatne nadgodziny - Zakwaterowanie - Możliwość pracy na stałe lub na okres wakacyjny - Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.

in. Kindergeld)- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne- Opłacanie składek emerytalnych- Ustawową ilość dni urlopowychZachęcamy do składania aplikacji poprzez przycisk aplikacyjny znajdujący się poniżej.

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO). Numer agencji (KRAZ) : 26870

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku