Brygadzista na produkcji
Exact Systems Sp. z.o.o.
Chodzież
4 d. temu
source : infoPraca

Główne zadania na stanowisku :

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Kontrolowanie zadań
  • Sprawowanie nadzoru nad produkcją
  • Analiza niezgodności stwierdzonych w procesie produkcyjnym
  • Inicjowanie i podejmowanie skutecznych działań zapobiegawczych
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Współpraca z Kierownictwem
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Wykonywanie prac i poleceń zleconych przez przełożonego
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład klienta
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Szkolenia wdrażające
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej
  • Oczekiwania :

  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Zgłoś tę pracę