Konsultant IT w obszarze BI
IT
Warszawa
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie środowiska raportowego business intelligence :
  • budowa narzędzi analitycznych,
  • określanie standardów,
  • zarządzanie uprawnieniami,
  • udział w globalnych projektach,
  • szkolenia użytkowników.
  • Wymagania

  • Praktyczna znajomość rozwiązań BI, preferowana znajomość rozwiązań QlikView,
  • Doświadczenie od strony integracji danych (denormalizacja, metadane, modelowanie danych itp.),
  • Znajomość narzędzi ETL od strony zaawansowanego użytkownika,
  • Bardzo dobra znajomość programowania SQL (procedury składowane, funkcje, triggery itp.),
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na modele danych,
  • Bardzo dobra znajomość Excela, tworzenia raportów, pisania makr,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Business Objects i Tableau,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w budowie hurtowni danych mile widziane.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w interesujących projektach i szkoleniach,
  • Doskonalenie się i wpływ na otoczenie,
  • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dofinansowania do prywatnej opieki medycznej,
  • Zajęcia sportowo-rekreacyjne,
  • Zniżki na bilety do kina i teatru, grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Udział w programie wolontariatu oraz turniejach sportowych.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.