Agencja Pracy Tymczasowej Oferuje Swoje Usługi
STARKO Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Nazywamy się STARKO Sp. z o.o. i jesteśmy certyfikowaną agencją pracy. Doskonale wiemy, że żaden biznes nie zaszedłby daleko, gdyby nie zespół odpowiednio dobranych pracowników.

To ludzie są największym zasobem każdej firmy i bez nich nie mógłby funkcjonować żadne przedsiębiorstwo. Jako grupa profesjonalistów, specjalizujących się w usługach rekrutacyjnych serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

W zakres naszych usług wchodzi : - rekrutacja pracowników ze wschodu - legalizacja pobytu - zatrudnienie - oraz w razie potrzeby, zakwaterowanie Zapewniamy również całościową obsługę prawno-administracyjną : naliczanie oraz wypłata wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie odpowiednich deklaracji i umów, ubezpieczenia społeczne, podatki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zachęcam do współpracy! Pozdrawiam Adam Tarkowski tel. 793 775 767

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku