Zdobądź doświadczenie w PZU (klient wewnętrzny)
PZU
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zdobądź doświadczenie w Zespole Obsługi klienta wewnętrznego PZU! Szukamy osób : - chcących zdobyć doświadczenie zawodowe - komunikatywnych - lubiących uczyć się nowych rzeczy Z nami będziesz : - obsługiwał połączenia przychodzące - udzielał pomocy klientom, rejestrował zgłoszenia i pomagał w obsłudze ubezpieczeń - budował pozytywne relacje z naszymi pracownikami i współpracownikami.

Gwarantujemy : - elastyczne godziny pracy - umowę zlecenie - szkolenia wstępne Nie oczekujemy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

Zaczynając współpracę z nami będziesz miał realną szansę na rozwój zawodowy w strukturze PZU. Dzięki temu, że będziesz obsługiwał klientów, w zakresie kilkudziesięciu ubezpieczeń, zdobędziesz doświadczenie a Twoja praca będzie ciekawa, różnorodna i dynamiczna.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku