Grafik komputerowy
Alsen Marketing Sp. z o.o.
Chorzów, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych związanych z reklamą produktów IT, RTV, AGD
  • Tworzenie projektów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Cykliczne tworzenie gazetek produktowych
  • Współpraca z pracownikami marketingu w zakresie koncepcji reklam i ich form dystrybucji
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku grafik komputerowy lub wykształcenie kierunkowe.
  • Samodzielne tworzenie projektów kreatywnych przeznaczonych do internetu, druku lub na potrzeby reklamy wielkoformatowej.
  • Wykonywanie projektów graficznych wg szablonów lub zgodnie z key visualem.
  • Zmysł kompozycji i podstawowych zasad projektowania graficznego.
  • Dobra znajomość programów graficznych Adobe PS, AI, Indesign.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu marketingu i e-commerce.
  • Gotowość do pracy zdalnej jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Dyspozycyjność - możliwość wyjazdów służbowych.
  • Kreatywność i samodzielność.
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b.
  • Pracę w określonych godzinach od poniedziałku do piątku.
  • Wsparcie opiekuna w pierwszych tygodniach pracy.
  • Przyjazną atmosferę w biurze w centrali w Chorzowie.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • ZGŁOSZENIE

    Zgłoszenie rekrutacyjne powinno zawierać CV kandydata oraz portfolio jego kilku różnych prac graficznych. W dalszym procesie rekrutacji zostanie przeprowadzony test kompetencyjny polegający na wykonaniu 2-3 grafik wg wytycznych przyszłego pracodawcy.

    O ZESPOLE

    Stanowisko grafik komputerowy wpisuje się w dział marketing / e-commerce dbający o spójność wizerunkową materiałów dedykowanych stronie Alsen.

    pl oraz materiałów przeznaczonych dla promocji sklepów sieci Alsen. Dział ściśle współpracuje z działem sprzedaży, stąd znajomość rynku IT, technologicznych rozwiązań w obsłudze sklepu internetowego i form promocji produktu będzie dodatkowym atutem.

    Alsen to obecnie jedna z największych sieci sklepów komputerowych w Polsce oraz Alsen.pl sklep internetowy z ofertą IT. Siedziba firmy mieści się w Chorzowie.

    INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH :

  • Administratorem podanych danych osobowych jest Alsen Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 146, 41-500 Chorzów.
  • Dane osobowe zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji, na podstawie art.
  • 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej : RODO) w zw.

    z art. 22 1 kodeksu pracy, jak również, w zakresie danych dodatkowych, wykraczających poza art. 22 1 kodeksu pracy na podstawie art.

    6 ust. 1 lit. a RODO w oparciu o Pana / Pani zgodę.

  • Przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji może być powierzone podmiotom zapewniającym obsługę procesów rekrutacyjnych.
  • Dane osobowe są przez Alsen Marketing sp. z o.o. przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożona została aplikacja.
  • Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Ponadto przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • Ww. uprawnienia (poza prawem do wniesienia skargi do organu nadzorczego) może Pan / Pani realizować przesyłając stosowne żądanie na adres : rodo alsen.pl
  • Podanie danych, o których mowa w art. 221 kodeksu pracy jest obowiązkowe. Podanie danych wykraczających poza ww. zakres jest dobrowolne jeżeli chce Pan / Pani te dane podać, prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie, bez tej zgody nie będziemy mogli przyjąć od Pana / Pani aplikacji zawierającej takie dane.
  • Oświadczam, że zapoznałem / łam się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alsen Marketing sp.

    z o.o. z siedzibą w Chorzowie dla potrzeb niniejszej rekrutacji tych danych osobowych, które podałem / łam w aplikacji dobrowolnie, w zakresie szerszym niż stanowi art. 22¹ Kodeksu pracy.