Konstruktor CAD ze znajomością programu Inventor
Trenkwalder S.r.l.
Nowy Sącz, Kraków
5 d. temu

Obowiązki :

  • projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologi konstrukcji. Wymagania :
  • wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne,
  • umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor - warunek konieczny,
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • pasja oraz zamiłowanie do projektowania. Oferujemy :
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • benefity (dopłata do karty "multisport", kursy językowe na terenie firmy),
  • miejsce pracy Kraków lub Nowy Sącz.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych