Specjalista ds. BHP
TRAKCJA PRKiI S.A.
Łowicz, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Praca

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Monitorowanie stanu BHP na podległej inwestycji.
  • Opracowywanie i wdrażanie instrukcji dotyczących BHP i środowiska.
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie BHP.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP.
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o specjalności bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń BHP.
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania powypadkowego.
  • Znajomość przepisów kolejowych mile widziana.
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych