Zostań operatorem maszyn i daj sobie szansę na rozwój! Gwarantujemy darmowy transport i świetne warunki zatrudnienia!
KS Service
Oborniki, Wielkopolskie
6 d. temu

  • Oborniki, Wielkopolskie
  • Data : 2019-08-01, do końca 28 dni
  • Chcesz z nami współpracować? Wspaniale! Sprawdź jakie mamy wymagania.

    Jeżeli :

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie III zmianowym ;
  • angażujesz się w wykonywanie swoich obowiązków;
  • obsługujesz komputer;
  • odczytujesz rysunek techniczny (nie jest to warunek konieczny).
  • To pasujesz do nas idealnie!

    Pracując z nami możesz tylko zyskać :

    Gwarantujemy Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie . W trosce o Twoją wygodę oferujemy dojazd pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna, Murowanej Gośliny.

    Już od pierwszych chwil swojej pracy przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie wdrażające oraz zapewnimy opiekę koordynatora personalnego .

    Praca z nami daje Ci możliwość podnoszenia swoich kompetencji, rozwoju oraz nauki nowych umiejętności.

    Dołącz do zgranego zespołu, który rozumie czym jest praca dla dobra wspólnego celu!

    Jaki będą Twoje zadania?

    Do Twoich obowiązków należeć będzie : obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych stanowiskach,kontrola przebiegu produkcji a także monitorowanie jakości produkowanych wyrobów.

    To nic trudnego na pewno ze wszystkim sobie poradzisz

    Wysokie wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Umowa o pracę Szkolenia Darmowy Transport System Premiowy

    Oferta Zostań operatorem maszyn i daj sobie szansę na rozwój! Gwarantujemy darmowy transport i świetne warunki zatrudnienia! spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych