Pracownik serwisu rowerowego-praca w Niemczech
Gastamo Job Service
Tarnów, Małopolskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Sachsenring Bike Manufaktur, specjalizująca się w produkcji i montażu rowerów, poszukuje osób na stanowisko pracownik serwisu rowerowego.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego Numer referencyjny : 0476 Miejsce pracy : Kyselhäuser Str.

23, 06526 Sangerhausen, Niemcy Data rozpoczęcia pracy : styczeń 2020 Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr.

13346 KRAZ. Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki : praca przy produkcji rowerów : montaż części składowych i pojedynczych elementów, ustawianie i regulacja. Wymagania : - dobra znajomość j.

niemieckiego - umiejętności manualne i techniczne - sprawność fizyczna (praca na stojąco) - gotowość do pracy w systemie zmianowym (wczesna i późna zmiana) - prawo jazdy Oferujemy : - umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach - WYNAGRODZENIE : 1424 euro brutto - praca w wymiarze 35 godzin tygodniowo (od godz.

6.00), również w soboty - nadgodziny przenoszone na konto czasu pracy - dodatki do wynagrodzenia (w przypadku pracy na nocną zmianę) - możliwa pomoc w znalezieniu zakwaterowania - wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia Aplikacje prosimy kierować na adres : Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel. : 14 635 15 20