Pracownik inwentaryzacji z prawem jazdy kat B
Go2 Work
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów w Niemczech i Austrii.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy : PRACOWNIK INWENTARYZACJI Z FUNKCJĄ KIEROWCY ZASTEPCZEGO NIE WYMAGAMY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA! Lokalizacja : Karlsruhe Obowiązki : · liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego· jazda busem 9 osobowym Wymagania : · gotowość do podjęcia pracy od stycznia 2022 roku· prawo jazdy kat B z doświadczeniem w prowadzeniu busa· mile widziane doświadczenie w inwentaryzacji· znajomość obsługi komputera· rzetelności w wykonywaniu obowiązków· umiejętność pracy w zespole· gotowość do pracy 6 dni w tygodniu również w godzinach nocnych Gwarantujemy : · stawkę godzinową w wysokości 10,50 / 11,10 € / brutto / godz.

 • DARMOWE ZAKWATEROWANIE· płatny czas dojazdu do pracy po 1 godzinie jazdy (doliczany czas do czasu pracy)· bezpłatne dojazdy z i do pracy 9-osobowym, komfortowym autem typu bus· nadgodziny płatne dodatkowo : 25% stawki godzinowej· dodatek do pracy w porze nocnej : 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto· płatny urlop wypoczynkowy· wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO;
 • Wzór klauzuli : Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go2 Work (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku