Ślusarz/monter zbiorników - od zaraz! (LP)
IPF Global Sp. z o.o.
Lublin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : Ślusarz-monter (praca przy zbiornikach) Miejsce pracy : Francja, okolice Lille Zakres obowiązków : - praca w firmie produkującej filtry do izolacji akustycznej dla zakładów przemysłowych - montaż elementów walcowanych, części o dużych wymiarach - praca na podstawie rysunku, - przygotowanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej do spawania, - prostowanie elementów zdeformowanych pod wpływem spawania Oferujemy : -zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) -atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość długoterminowej współpracy -prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. -pracę w polskim zespole -pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy -zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem -wsparcie polskiego koordynatora -100 € premii za polecenie pracownika Wymagania : - min.

5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - umiejętność montażu elementów - prostowanie blach - umiejętność czytania rysunku i montażu elementów - samodzielność i wszechstronność

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku