Magazynier z uprawnieniami UDT - zdobądź z nami pierwsze doświadczenie!
KS Service sp. z o.o.
Wińsko, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynu.

CZY TO O TOBIE?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, ale nie masz jeszcze doświadczenia? Zdobądź je u nas!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA :

 • obsługa wózka widłowego
 • załadunek i rozładunek materiałów
 • obsługa komputera
 • SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY :

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
 • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjna premia miesięczne
 • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z Wołowa, Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wińska oraz okolicznych miejscowości
 • bogaty pakiet socjalny m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym
 • profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz możliwość rozwoju
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku