Technik Serwisu Taboru Kolejowego
Moltton
Warszawa - Piaseczno, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej.

Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu utrzymania taboru kolejowego (demontaż, przegląd podzespołów, montaż) zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
  • Współpraca w procesie obrotu częściami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu)
  • Wykonywanie samokontroli jakości wykonywanych operacji
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki to mechaniczny, elektryczny lub pokrewny)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonarnych) będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju.
  • Aplikuj