DevOps Engineer
SAS Institute
Warsaw, Poland
5 d. temu

Zadania :

  • Administracja środowiskami SAS 9 i SAS Viya (w szczególności DEV / TEST / UAT)
  • Praca nad automatyzacją procesów wytwarzania oraz wdrażania oprogramowania
  • Zarządzanie procesem CI / CD pomiędzy środowiskami
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem do automatyzacji / konfiguracji infrastruktury, znajomość zagadnień centralnego zarządzania konfiguracją (np.
  • Ansible, Puppet, Chef)

  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux (preferowany OS RedHat / Centos) oraz języków skryptowych (np. Bash, Shell, Python)
  • Znajomość zagadnień w zakresie Continuous Integration / Continuous Delivery (np. Nolio, Jenkins, Git)
  • Znajomość technologii bazodanowych (np. Oracle, bazy NoSQL)
  • Umiejętność prawidłowego diagnozowania problemów, automatyzacji wykonywanych zadań
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację z klientem w zespole międzynarodowym
  • Mile widziana znajomość :

  • Technologii SAS9 / SAS Viya
  • Frameworków integracyjnych będzie dodatkowym atutem Apache Camel)
  • Zagadnień związanych z technologiami wirutalizacyjnymi w tym rozwiązaniami opartymi na kontenerach
  • Oferujemy :

  • Szansę udziału w innowacyjnych projektach
  • Zadania zapewniające wzrost zawodowy - dostosowane do doświadczenia i kompetencji
  • Intensywną indywidualną ścieżkę szkoleniową - szkolenia SAS oraz zewnętrzne
  • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę (współpraca B2B też możliwa)
  • Benefity (opiekę medyczną, karnet sportowy, naukę angielskiego on-line)
  • Pracę w biurze 5 minut od metra
  • Zgłoś tę pracę