Absolwenci z biegłym językiem angielskim poszukiwani!
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy : absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.

Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie! Absolwenci z biegłym językiem angielskim poszukiwani! Zakres obowiązków : Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących komunikacji między działami Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy oraz specjalistów ds.

marketingu, HR oraz księgowości Praca z klientem biznesowym w oparciu o kontakt telefoniczny, mailowy oraz planowane delegacje Wymagania : Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) Umiejętność pracy w zespole oraz pracy z klientem Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia Motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku Gotowość do przyjmowania nowych wyzwań Oferujemy : Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji Bogaty pakiet benefitów m.

in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę Międzynarodowe środowisko

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku