Konstruktor Szaf Elektrycznych
Antal Sp. z o.o.
Wieluń, Polska
‎19 godz. temu

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy obecnej na rynku od ponad 30 lat poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora Szaf Elektrycznych.

Obowiązki :

  • Projektowanie urządzeń (szaf elektrycznych), przygotowywanie dokumentacji wykonawczej z użycie wielokreskowych schematów wykonawczych.
  • Opracowanie dokumentacji produkcyjnej / montażowej.
  • Przygotowywanie BOM (specyfikacji materiałowej).
  • Opracowywanie technologii, dokumentacji projektowej i dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Tworzenie autorskich projektów wraz ze schematami oraz specyfikacją materiałową.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację techniczną wdrażanych do produkcji produktów (dokumentacja rysunkowa i specyfikacje materiałowej, wraz z technologią wykonania itd.);
  • Ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za przygotowanie produkcji, produkcję, jakość, oraz ofertowanie.
  • Nadzór techniczny nad prefabrykacją wiązek kablowych i szaf sterowniczych.
  • Kontakt z klientem w celu dokonania bieżących uzgodnień technicznych.
  • Wymagania :

  • Mile widziane wyższe wykształcenie, najlepiej o profilu elektryk / automatyk / mechatronik.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnienia automatyki zabezpieczeń, sterowania, pomiarów.
  • Umiejętność wykonywania obliczeń elektrycznych.
  • Znajomość obsługi programów, 3D CAD.
  • Dobra znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość PTC Creo Parametric / ProENGINEER Wildfire.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowanie połączeń elektrycznych Nn.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Uczestnictwo w projektach dających możliwość rozwoju i wykorzystania zdobytej wiedzy.
  • Pakiet benefitów socjalnych.
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl