Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta , międzynarodowej firmy w Poznaniu, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Specjalisty ds. obsługi zapytań klientów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa zapytań ze strony Klientów w j. niemieckim. Będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie relacji, udzielanie informacji i rozwiązywanie bardziej skomplikowanych spraw, czy wprowadzanie danych do systemu.

Idealny kandydat znakomicie posługuję się językiem niemieckim zarówno w mowie i w piśmie. W stopniu komunikatywnym posługuje się również językiem angielskim.

Musi mieć wykształcenie wyższe (tytuł licencjata lub magistra), być osobą komunikatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Doświadczenie w Customer Service będzie atutem.

Firma oferuje swoim pracownikom stałe zatrudnienie, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, wiele szkoleń rozwojowych oraz możliwość awansu w strukturach organizacji.

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria i bardzo chętnie podejmiesz pracę w pełnym wymiarze godzin w międzynarodowym środowisku, prześlij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj znajdujący się na stronie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku