Kwalifikowany pracownik ochrony/orzeczenie
Fundacja Aktywizacja
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja aktualnie prowadzi : Projekt aktywizacji zawodowej, który ma skutkować podjęciem pracy.

Wiele możliwych stanowisk oraz zagwarantowane dodatki motywacyjne, dojazdowe a także wiele innych usprawnień. - Kwalifikowany Pracownik Ochrony (wymagane uprawnienia) -

Lokalizacja woj. kujawsko-pomorskie, Grudziądz Naszym pracownikom oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, -

pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-letniej tradycji, - praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym, -

stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój, - dodatki motywacyjne i dojazdowe, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej, -

możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie. Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku