GENERALNI ASYSTENCI W HOTELU ANGLIA/SZKOCJA
Cekal
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

GENERALNI ASYSTENCI W HOTELU ANGLIA / SZKOCJA Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number : 8321774. OSOBY ZOSTANĄ WPISANE NA LISTĘ I GDY TYLKO HOTELE OTWORZĄ SIĘ SKONTAKTUJEMY SIE Z PAŃSTWEM TELEFONICZNIE OPIS STANOWISKA Zadania general assiastant to : sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.

Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby. WYMAGANIA gotowość do wyjazdu w 10-14 dni od interview komunikatywna / dobra znajomość j.

angielskiego gotowość do szybkiego wyjazdu pracowitość uczciwość NASZA OFERTA wynagrodzenie od 8,20 do 8,72 GBP / h brutto kontrakt na min 44 h / tydzień plus nadgodziny darmowe wyżywienie podczas pracy tanie zakwaterowanie, 48 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy.

Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu. hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku