Magazynier /OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO z obowiązkowym UDT.
Agencja pracy Pollux Sp. z o.o.
Żarów, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach : Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie.

Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 8931 Dla naszego Klienta z terenu Żarowa poszukujemy kandydatów na stanowisko : magazynier / OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO z obowiązkowym UDT OPIS PRACY : - obsługa wózka jezdniowego, - kompletacja towaru, - transport i obsługa wewnątrzmagazynowa OFERUJEMY : - umowę o pracę tymczasową - stawka 3200zł brutto - bezpieczne warunki pracy -stabilne zatrudnienie - praca w systemie trzyzmianowym poniedziałek-piątek - darmowy dojazd ze Świdnicy - terminową wypłatę wynagrodzenia

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku