Inżynier Procesu
Michael Page
Rawicz
4 d. temu
source : infoPraca

Inżynier Procesu odpowiedzialny będzie za wprowadzanie optymalizacji oraz usprawnień procesów produkcyjnych, a także za prowadzenie i wsparcie wielofunkcyjnych projektów.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym procesem produkcji wg. ustalonych standardów,
  • Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach technologicznych,
  • Usprawnianie oraz optymalizacja procesów technologicznych,
  • Planowanie oraz prowadzenie testów nowych produktów, wprowadzanie nowych surowców,
  • Inicjowanie działań zmierzających do poprawy jakości produktów,
  • Ścisła współpraca z obszarem produkcji,
  • Przygotowanie i prezentacja propozycji, sugestii rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów, jakości i dostaw oraz szacowanie ryzyka.
  • Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie jako Inżynier Procesu,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość narzędzi oraz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Praktyczne doświadczenie w implementowaniu nowych technologii, prowadzeniu projektów,
  • Analityczne podejście do problemu,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Język angielski / niemiecki umożliwiający swobodną komunikację.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • System szkoleń rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku.
  • Zgłoś tę pracę