Koordynator projektu
Edukacja / Szkolenia
Rzeszów
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska Kompass Consulting jesteśmy prorozwojową grupą doradczą wspierającą firmy i instytucje. Oferujemy usługi finansowe (leasing, kredyt, dotacje UE), rozwojowe (szkolenia, coaching, kursy zawodowe) i pośrednictwa pracy.

W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko :

Koordynator projektu EFS

Miejsce pracy : Rzeszów

Region : podkarpackie

Zakres obowiązków :

  • zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej
  • realizacja zadań w projektach zgodnie założeniami wniosków o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów w ramach EFS
  • realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi harmonogramami w projektach
  • koordynacja prac członków zespołu projektowego
  • realizacja działań informacyjno-rekrutacyjnych w projektach
  • wybór podwykonawców do realizacji zadań w projektach zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projektach (szkolenia, doradztwo)
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów
  • prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
  • zarządzanie ryzykiem w projektach
  • Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w koordynacji projektów unijnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość rynku szkoleniowego,
  • znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,
  • możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp. Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.
  • Zgłoś tę pracę