PRACOWNIK RESTAURACJI
Centralna Baza Ofert Pracy
Łomża
5 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 0849

Obowiązki :

Obszar produkcji : praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np.

  • kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; Obszar sprzedaży : przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
  • Prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu;
  • Sala restauracyjna : prace porządkowe, utrzymanie czystości.

    Wymagania :

    Wymagania konieczne :

    Wykształcenie :

  • brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Gotowość do wyrobienia książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Miejsce pracy : Al. Legionów 58, 18-400 Łomża, powiat : m. Łomża, woj : podlaskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty : Kontakt telefoniczny nr. 505 314 576

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty