Praca od zaraz dla Pań bez żadnych wymagań
Mega-Service
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje : Panią i Pana do serwisu sprzątającego Miejsce pracy : Katowice ul.

Pułaskiego Godziny prac : 5 : 00-14 : 00 albo 14 : 00-22 : 00 Zadania : - utrzymanie czystości na terenie sklepu ( mycie maszynowe i ręczne posadzek , wykonywanie innych prac porządkowych) -sumienność w wykonywanych obowiązkach Oczekujemy : -dokładności i sumienności -dyspozycyjność do pracy w wyżej wymienionych godzinach -mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy : -umowa zlecenie 14,70 zł za godz.

brutto -wypłatę zawsze na czas-oraz miłą i przyjazną atmosferę W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu 501626197 W przypadku zainteresowania udziałem w rekrutacji prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku