Senior Angular Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz klient to dynamiczna i szybko rozwijająca się firma mająca swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, której celem jest ochrona praw autorskich właścicieli obrazów na całym świecie.

Ich wizją jest przedefiniowanie sposobu, w jaki obrazy są publikowane i oglądane online. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Doskonała znajomość frameworka Angular
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i TypeScript
  • Wykazanie znajomości HTML / CSS i ogólnie platformy internetowej
  • Doświadczenie z Git
  • Chęci tworzenia rzeczy większych i lepszych
  • Pozytywne nastawienie do gry zespołowej - wszystko działa tylko wtedy, gdy wszyscy się spotykamy
  • Multitasking i umiejętność dotrzymywania terminów
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Dodatkowe atuty :

  • Ogólne doświadczenie z Custom Elements, Shadow DOM i Web Components
  • Doświadczenie z narzędziami Jira i Confluence firmy Atlassian
  • Doświadczenie z GitLab lub innym systemem kontroli wersji
  • Oferujemy :

  • możliwość dołączenia do naszego programu motywacyjnego z udziałem w zyskach, z premią roczną w wysokości do 50% wynagrodzenia
  • Hojny program objęcia akcji spółki, szacowana wartość przy debiucie giełdowym to 2 miliony funtów
  • 8-rdzeniowy MacBook Pro zapewniający płynną pracę wraz ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do najlepszej pracy
  • zarządzanie firmą przez jednego z programistów firmy
  • Pragmatyczne i technokratyczne podejście przy wyborze technologii i architektury
  • elastyczna praca zdalna
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • praca z międzynarodowym zespołem pełnych pasji twórców i kreatorów rozwoju. Gdy nas poznasz, jesteśmy pewni, że z nami zostaniesz.
  • Jeśli masz ochotę zmienić sposób publikowania zdjęć w Internecie i przyspieszyć wprowadzenie nowej technologii na skalę światową, wyślij CV!

    Obowiązki :

  • Rozwijanie panelu administracyjnego skierowanego do klienta przy użyciu frameworka Angular
  • Udział w spotkaniach organizacyjnych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.