Krawcowa
Jacek
Grójec, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Tworzymy nowy zespół! Dołącz do nas! W związku z rozwojem i rozbudową sklep internetowy abcfirany.pl poszukuje pracownika na stanowisko : Krawcowa z doświadczeniem lub do przyuczenia (miejsce pracy Lesznowola koło Grójca) Wymagania : -wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie, -minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, -umiejętności szycia na owerloku i stębnówce, -dokładność, staranność, zdolności manualne, wyczucie estetyki, -umiejętność samodzielnego organizowania swojego czasu pracy.

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagać, a nie boisz się nowych wyzwań i chcesz spróbować, zapraszamy. Ddamy Ci możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia.

Obowiązki : -krojenie materiałów, -szycie firan, zasłon i akcesoriów dekoracji okiennych, -mocowanie przelotek, Oferujemy : -pracę na jedną zmianę w godz.

7 : 00-15 : 00, pn. - pt. -umowę o pracę -bardzo dobre warunki pracy - nowy budynek szwalni, nowe maszyny, -pracę w rodzinnej atmosferze, -świadczenia poza płacowe - ubezpieczenie na życie, Praca od zaraz ! Prosimy kierować CV na adres mailowy lub kontaktować się telefonicznie - tel.

513-050-943 / 504019929 abcfirany.pl Lesznowola, Piaseczyńska 13, 05-600 Grójec Uprzejmie prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli.

Jest ona niezbędna, byśmy mogli się z Państwem skontaktować. "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agnieszka Olejnik, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DUET Olejnik Agnieszka, Lesznowola, Piaseczyńska 13, 05-600 Grójec NIP 797-149-93-65, zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w rekrutacjach równoległych i przyszłych na zbliżone stanowiska.

Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie - poprzez kontakt z Administratorem, przy czym nie wpływa to na czynności dokonane przed tym zdarzeniem.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody lub zaprzestania prowadzenia działalności oraz zatrudniania pracowników na stanowisku objętym rekrutacją i stanowiskach zbliżonych.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administrator nie przewiduje przekazywania danych podmiotom trzecim." Więcej informacji na temat ochrony da

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku