PRACA OPIEKA OSOB STARSZYCH-NIEMIECKIE DOMY OPIEKI
Rekrutacja-Kozow
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH.NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI.NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE.Poszukujemy PFLEGE do Niemieckich Domów Opieki - ALTENHEIM. ZATRUDNIENIE od MAJ i Czerwiec 2021Miejsce Pracy Miejsca Domów Opieki Domów Seniora Landy Baden- Wurttemberg , Bawaria, Hessen.

PRACODAWCA NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.STAWKA 14.50 euro brutto / godz. DIETA od 8,00 do 10,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

WYNAGRODZENIE Gwarantowane od 1800 EURO netto / m-c za przepracowane zapewnione w Umowie Pracy 151,67 godzin / m-c. Mozliwość Pracy w Nadgodzinach do 190 godzin / m-c.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM, DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE 25% 50% 100%Pracownicy dojezdzający do Pracy własnym Autem otrzymują zwrot kosztow dojazdow do Pracy tzw.

kilometrowke od 1 km 0,30 euro cent.Koszty Podrózy z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca. ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA.

Dla Pracownika Pokój jednoosobowy. Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane Składki Emerytalno-Rentowe.WYMAGANIA REKRUTACYJNE : Doswiadczenie w Opiece min.

1 rok . Znajomość niemieckiego komunikatywnie w rozmowie.WARUNEK : Zatrudniamy Pracowników do 60 lat. APLIKACJE CV w jez. niemieckim lub polskim.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku