Monter / Lutowacz (m/k) (praca na 2 zmiany)
Trenkwalder
Nowa Wieś Wrocławska, wrocławski, dolnośląskie
5 d. temu
source : Gratka.pl

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Obowiązki :

  • montaż urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wykonywanie rurociągów instalacji chłodniczej,
  • mechaniczne gięcie rur,
  • lutowanie twarde rur miedzianych,
  • przeprowadzanie prób ciśnieniowych.
  • Wymagania :

  • mile widziane osoby z uprawnieniami do lutowania twardego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną,
  • doświadczenie przy produkcji urządzeń freonowych,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • możliwość dojazdu do zakładu zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej,
  • chęć rozwoju,
  • mile widziane zainteresowanie mechaniką, technologiami.
  • Oferujemy :

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie,
  • pracę dwuzmianową w godzinach 6-14 i 14-22,
  • pracę w zakładzie zlokalizowanym w Nowej Wsi Wrocławskiej,
  • pracę przy oddzielnym stanowisku,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • pakiet socjalny (między innymi prywatną opiekę medyczną).
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.