O nas
SILVERHAND
Poland
1 d. temu

Kim jesteśmy?

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sieci agencji zatrudnienia w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W jej skład wchodzą podmioty z Polski (4 oddziały), Rumunii (3 odziały), Bułgarii, Słowacji oraz Węgier.

Kluczowy dla istnienia firmy jest przede wszystkim 50-osobowy zespół świetnie wykształconych i pełnych pozytywnej energii profesjonalistów, dzięki którym już wiele tysięcy osób podjęło pracę zagranicą oraz w Polsce, skutecznie realizując cele znajdujące się wcześniej poza ich finansowym zasięgiem.

Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki, czyniąc to zarówno na zlecenie polskich pracodawców, jak i dla pracodawców z następujących krajów : Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Islandia, Irlandia, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Cypr, Hiszpania, Włochy, Francja oraz Kanada.

Wspólnie z naszymi partnerami z powodzeniem realizujemy projekty dla tak uznanych firm jak BMW , Audi , VW , BASF , IKEA , Douglas oraz setek mniejszych przedsiębiorstw o charakterze regionalnym.

Jesteśmy postrzegani jako specjaliści w następujących dziedzinach :

 • Executive search (stanowiska wyższego szczebla)
 • Praca wymagająca znajomości j. obcych (language jobs)
 • Legal recruitment (rekrutacja prawników)
 • Praca za granicą (dla pracowników wykwalifikowanych)
 • Sukces Grupy SILVERHAND nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy oraz dochowania bezwzględnej wierności najwyższym standardom etycznym zasadom uczciwości, odpowiedzialności oraz szacunku do ludzi.

  Stąd też dla wszystkich członków Zespołu Rekrutacyjnego SILVERHAND praca nie jest towarem ( work is not a product ); jest ona bowiem wartością samą w sobie.

  A my po prostu pomagamy w zmianie pracy na lepszą.

  W imieniu całego Zespołu zapraszam do współpracy Partnerzy Zarządzający,

  dr Dominik Matczak, LL.M. oraz Natalia Matczak

  Zakres naszych usług prezentujemy szczegółowo w zakładce .

  Niniejszy Kodeks Etyki jest zbiorem naszych zasad oraz kultury organizacyjnej. Przestrzeganie norm etycznych i powszechnie przyjętych wzorców zachowań jest dla nas bardzo ważne.

  Dzięki temu Grupa SILVERHAND cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród, Pracowników, Klientów oraz osób poszukujących pracy.

  Przyjęcie Kodeksu oznacza dla Nas uznanie wspomnianych norm i zobowiązanie do ich regularnego monitorowania oraz przestrzegania.

  Z przyjemnością informujemy, że Urząd UE ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) dokonał rejestracji znaku towarowego Unii Europejskiej obejmującego znak słowny SILVERHAND.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku