Operator / operatorka wtryskarki
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. sp. k.
Łódź, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego nowego Klienta szukamy osoby na stanowisko :

OPERATOR / OPERATORKA WTRYSKARKI

LOKALIZACJA : Łódź

Firma znajduje się w dzielnicy Polesie. Do firmy jest bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, obok znajduje się przystanek linii 50A, 50B, 52, 55A, 55B, 65A, 70, N7A, N7B.

Opis stanowiska :

 • naciskanie odpowiednich przycisków we wtryskarce,
 • wyciąganie plastikowych elementów z formy,
 • wizualna kontrola jakości,
 • odłożenie gotowej części do pojemnika.
 • Oferujemy :

 • zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,
 • pracę w trybie III zmian,
 • wynagrodzenie podstawowe 2400 zł netto lub 3100 zł dla studentów!
 • dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną Luxmed na bardzo preferencyjnych warunkach,
 • pracę w zgranym zespole,
 • pakiet szkoleń wewnętrznych i wsparcie lidera na każdym etapie pracy.
 • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

  Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.

  o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

  Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

  Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane : dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

  AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

  Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV :

  Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku