Trener, metodyka nauczania matematyki, matematyk
BPR Consulting
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma szkoleniowa zatrudni trenera który przeprowadzi szkolenie dla nauczycieli z zakresu metodyki nauczania matematyki (zagadnienia m.

in; praca z uczniem zdolnym / dysfunkcyjnym, konstruowanie zadań, metody aktywizujące, nauczanie metodą projektu i webquest, ekonomia na lekcjach matematyki, kalkulator graficzny).

Wymagania : - wykształcenie wyższe - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Praca na terenie miejscowości Strzelin Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, iż : Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Zastróżna.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia , ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pan dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku