ratownik medyczny (student ostatniego roku rat-med)
KTS Triomed
Słupsk, Pomorskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Triomed to firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym zajmująca się szeroko pojętym specjalistycznym transportem medycznym (również międzynarodowym), zabezpieczeniami imprez masowych, szkoleniami z dziedziny pierwszej pomocy, transportem osób dializowanych oraz wynajmem karetek.

W związku z dynamicznym rozwojem na terenie Polski północnej poszukuje osób do pracy w Słupsku na stanowisko : RATOWNIK MEDYCZNY W TRANSPORCIE SANITARNYM (Student ostatniego roku ratownictwa medycznego) JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

 • Transport pacjentów, krwi, materiału biologicznego do współpracujących z nami jednostek medycznych
 • Dbanie o powierzony sprzęt
 • Utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym (niezwłoczne zgłaszanie wszelkich usterek przełożonemu)
 • Dbanie o przestrzeń pomieszczeń socjalnych
 • Wypełnianie dokumentacji zgodnie z procedurami firmy Czego oczekujemy? Niezbędne : Dyplom ratownika medycznego (od studentów zaświadczenie z uczelni z informacją na którym semestrze studiują) Odporność na stres Mile widziane : Zainteresowania branżą medyczną Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych lub gotowość do ich zdobycia Posiadania prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat Pożądane cechy : Chęć pomocy innym Punktualność Odpowiedzialność Duża empatia wobec innych CO OFERUJEMY?
 • w pełni wyposażoną flotę karetek nie starszą niż 2015 rok
 • pracę pełną wyzwań w jednej z największych firm z branży transportu medycznego w Polsce.
 • pracę w systemie rotacyjnym (1 tydzień poniedziałek- niedziela 7.00-19.00, 2 tydzień poniedziałek-piątek 10.00-19.00, 3 tydzień poniedziałek- niedziela 7.
 • 00-19.00, 4 tydzień poniedziałek-piątek 10.00-19.00) lub zmianowym, dyżury 12 albo 24h Elastyczność grafików (możliwość dodatkowego dnia wolnego w razie potrzeby)

 • wynagrodzenie uzależnione od ilości wypracowanych godzin stawka od 20,00 do 23,50 brutto / h
 • możliwość nabycia karnetu sportowego FitProfit MIEJSCE PRACY SŁUPSK! CV proszę przesyłać na podany adres mailowy Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku