Magazynier w Baranowie/k. Poznania (praca w godz 7-15)
FallWork
Poznan, Polska
‎20 godz. temu

Zakres obowiązków : -rozładunek kontenerów z paczek o wadze od 3 do 20 kg

  • pakowanie paczek (uzupełnianie kartonów pod wysyłkę)
  • kompletacja zamówień
  • układanie paczek na paletach
  • załadunek paczek kurierskich do kontenera
  • pakowanie w kartony towaru Wymagania : dyspozycyjność do pracy od zaraz i sprawność fizyczna (dźwiganie kartonów do 20 kg)
  • dojazd do Baranowa Oferujemy : - umowa zlecenie, a po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę- PRACA NA STAŁE
  • stawkę godzinową , a po okresie próbnym również system premiowy
  • wynagrodzenie miesięcznie do 15- tego kolejnego miesiąca
  • nie wymagamy doświadczenia- zapewniamy szkolenia
  • dłuższą współpracę i możliwość rozpoczęcia od zaraz
  • możliwość pracy dorywczej lub na stale
  • pracę w godz. 7-15 oraz 9-17 od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • przerwy 4x 5 min plus jedna 15 min , bądź jedna 35 minutowa
  • Miejsce pracy : BARANOWO
  • tel : 790 790 446

    My Email
    Continue
    Application form