Pakowacz/Pakowaczka Stefanowo
Fulljob
Radom, Mazowieckie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie Stefanowa.

Stanowisko : Pakowacz / Pakowaczka Lokalizacja : Stefanowo Zakres obowiązków : - pakowanie przypraw do saszetek, - naklejanie etykiet, -sprawdzanie dat przydatności do spożycia, Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, - system dwuzmianowy pracy Wymagania : - aktualna książeczka sanepidowska, badania stanowiskowe - chęć współpracy na dłuższy okres czasu Kandydaci zainteresowani ofertą, proszeni są o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku