Technolog wody konsewator
Technolog wody konserwator
Kraków, Małopolskie
5 d. temu

Centrum Rozwoju Com Com Zone ul. Kurczaba 29 w Krakowie poszukuje Technologa wody- konserwatora Wymagania : wykształcenie techniczne ( zawodowe lub średnie) mile widziane doświadczenie na stanowisku technolog uzdatniania wody znajomość zasad pracy i funkcjonowania urządzeń technicznych na basenie, znajomość uzdatniania wody basenowej, znajomość systemu pożarowego, klimatyzacji i wentylacji, znajomość systemów instalacji wodnej i kanalizacyjnej, grzewczej i zasilania elektrycznego obiektu Oferujemy : możliwość przyuczenia do obsługi technologii basenowej-

szkolenia i rozwój zawodowy zatrudnienie w stabilnej firmie niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres m.

dudek(at)siemacha.org.pl w tytule maila wpisując Technolog wody - konserwator Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku