Specjalista ds. kosztów
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Zielona Góra, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Będziesz pracować w strukturach międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się m.in. w zarządzaniu projektami dla globalnych klientów, w tym zarządzaniem kosztami inwestycji budowlanych oraz wsparciem na każdym etapie inwestycji.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do firmy na stanowisku Specjalisty ds. kosztów.

Twoje następne stanowisko

Dołączysz do zespołu dedykowanego do rozliczania prac Generalnego Wykonawcy, odpowiedzialnego za rozbudowę Centrum Handlowego, na zlecenie międzynarodowego Inwestora.

Do Twoich obowiązków będzie należeć kontrola i weryfikacja budżetu budowy oraz zarządzenie roszczeniami podwykonawców. Będziesz odpowiadać za weryfikację umów oraz udział w negocjacjach z podwykonawcami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Potrzebujesz wykazać się kierunkowym wykształceniem wyższym budownictwo, oraz doświadczeniem w pracy po stronie konsultingu lub Generalnego Wykonawstwa przy kontrolowaniu kosztów budowy.

Szczególnie zachęcamy do aplikowania osoby z doświadczeniem w budownictwie komercyjnym. Musisz być osobą dobrze zorganizowaną, samodzielną, a także posługującą się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Od kandydatów oczekujemy otwartości na relokację lub gotowości do wyjazdów służbowych, ze względu na lokalizację inwestycji oraz biuro budowy, które znajduje się w Zielonej Górze.

Co zyskujesz?

W zamian otrzymasz umowę o pracę lub możliwość zatrudnienia na działalności gospodarczej. Firma oferuje możliwość pracy przy ciekawym i rozwijającym projekcie, który pozwoli Ci poszerzyć portfolio Twoich realizacji.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku