Księgowy(-a)/Specjalista(-ka) ds. windykacji
Sarantis Polska S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Księgowy(-a) / Specjalista(-ka) ds. windykacji

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanów należności od klientów
  • Egzekwowanie spłat zadłużenia od kontrahentów
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie windykacji należności
  • Wyjaśnianie niezgodności w rozrachunkach z kontrahentami
  • Raportowanie opóźnień w płatnościach odbiorców
  • Księgowanie wybranych operacji gospodarczych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z windykacją należności lub w dziale finansowo-księgowym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skuteczność, terminowość
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pracę ze znanymi markami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy
  • Możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na nasze produkty
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika
  • Świeże owoce i dobrą kawę
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • Miejsce parkingowe
  • Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    DOŁĄCZ DO NAS !!!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami / kandydatami.

    Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych.

    Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.

    W portfolio naszych produktów znajdują się m.in. : Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak : Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.