Technik Serwisu PILNE!!!
ManpowerGroup
Warszawa, Mazowieckie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Zadania : -Prace serwisowe : nadzorowanie i wykonywanie przeglądów ekspolatacyjnych oraz wykonywanie drobnych napraw gwarancyjnych -

Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecenie usuwania awarii -Wspólpraca z podwykonawcami w zakresie prac serwisowych -

Drobne prace wykończeniowe -Zaopatrzenie biura -Utrzymanie techniczne biura Wymagania : -doświadczenie na podobnym stanowisku -

Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane -prawo jazdy kat. B -Zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy -Umiejętność obsługi komputera -

Niekaralność Oferujemy : -umowa o pracę -pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie) -samochód służbowy -telefon, komputer

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych