3D Artist - Designer
Westwing
Warszawa, PL
1 d. temu
source : RocketJobs

Twój zakres obowiązków :

  • Tworzenie modeli 3D produktów pojawiających się na Westwing z realistycznymi teksturami PBR (physically based rendering)
  • Tworzenie bazy danych tekstur i materiałów dla modeli 3D
  • Współtworzenie procesu produkcji modeli 3D dla Westwing Group
  • Przegląd zasobów 3D w oparciu o research rynku
  • Współpraca z artystami, programistami, inżynierami w celu terminowej realizacji wspólnych projektów
  • Bieżące rozwiązywanie problemów przy pracy nad projektami
  • Bieżące śledzenie trendów w projektowaniu 3D, przechwytywaniu, modelowaniu narzędzi i technologii
  • Inspirowanie zespołu kreatywnymi pomysłami, aby stale rozwijać możliwości projektowania 3D
  • Nasze wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na co dzień będzie współpracować z osobami z naszej niemieckiej centrali
  • Pasja i zamiłowanie do projektowania 3D
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania 3D, takich jak Blender, Autodesk 3ds Max, Cinema 4D, Maya, itp.
  • Zaawansowana znajomość narzędzi do teksturowania, takich jak Substance Painter, w tym pracy z teksturami PBR
  • Dokładność i spostrzegawczość w odniesieniu do detali, kompozycji, realizmu, tekstur, kolorów i oświetlenia
  • Bogate portfolio prac i ukończonych projektów
  • Zamiłowanie do wnętrz, mody
  • Kreatywne podejście i otwartość na eksperymentowanie z najnowocześniejszymi technologiami
  • Bardzo dobre umiejętności pracy w zespole i pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • To oferujemy :

  • Szerokie możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • Wysoce utalentowany, dynamiczny i kreatywny zespół
  • Inspirujący sposób pracy i tworzenia wspaniałych projektów
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie).
  • Informujemy, że administratorem danych jest Westwing Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe...more