sklep spożywczy
Sklep spożywczy na Woli
Warszawa, Mazowieckie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy do pracy w sklepie spożywczym Osobę dyspozycyjną . Sklep czynny w godz. 6.00 - 22.00 ; niedziela 9.00 - 15.00, system pracy zmianowy.

Zakres obowiązków : - obsługa klientów, - obsługa kasy fiskalnej i terminala, - dbanie o porządek w sklepie, - układanie towaru.

Oferujemy : - umowę o pracę - atrakcyjną stawkę godzinową 12 -14zł / h na ręke na początek - pracę na cały etat, - pracę na stałe, -

pakiet prywatnej opieki medycznej - miłą atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole. Oczekujemy : - aktualnej książeczki sanepidowskiej, -

dyspozycyjności, - chęci do pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 600 - 221-461 lub 501-308-453

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych