Java Frontend Developer
Stokrotka Sp. z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Bulldogjob

Praca zdalna : 50%UmiejętnościJava - Bardzo dobrzeReact - DobrzeAngular - DobrzeVue.js - DobrzeKogo szukamy?Oczekujemy : Co najmniej 3-letniego komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Frontend Developer, Uczestnictwa w co najmniej 3 projektach w roli Java Frontend Developer,Bardzo dobrej znajomości Java 8 / 11,Praktycznej znajomości React, Angular, Vue,Bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych,Praktycznej znajomości architektury mikro serwisów w warstwie frontend.

Opis projektuJesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 680 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne.

Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Budujemy zespół doświadczonych specjalistów, który będzie odpowiedzialny za realizację projektów dotyczących branży FMCG.

Rozwijamy różnorodne aplikacje wspomagające prace naszej sieci. Jeśli chcesz brać udział w transformacji architektury oprogramowania i tworzeniu nowych produktów, dołącz do naszego zespołu!Z nami zyskasz : Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,Pracę w międzynarodowym środowisku,Stabilne zatrudnienie,Pakiet benefitów socjalnych czuj się z nami dobrze!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku