Zatrudnimy pracowników na stację paliw
FallWork
Poznan, Polska
2 d. temu

Zakres obowiązków : - realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy

  • obsługa terminala kart płatniczych
  • obsługa dystrybutora
  • przygotowanie kawy, herbaty, przekąsek Wymagania : - dyspozycyjności, chęci do pracy zmiany 5 : 45-15 : 15 lub 15-23 : 15
  • ks. sanepid (zwrot 80zł za wyrobienie) Oferujemy : - szybki zarobek
  • cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek (TYLKO U NAS)
  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
  • możliwość dopasowania godzin do zajęć na uczelni czy innej pracy. Za pomocą panelu pracownika wybieramy dni i godziny, które nas interesują.
  • Nie narzucamy grafiku! Dowolne godziny pracy!

  • stacja przy galerii Pestka
  • miłą atmosferę (dbamy o każdego pracownika indywidualnie)
  • zatrudnienie w ciągu 10 minut
  • ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS 883 - 088-633

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza.

    Proszę o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.

    08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

    FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych