Mechanik-> stałe zatrudnienie ->. pakiet benefitów
Randstad Polska
Murowana Goślina, Polska
6 d. temu

Szukasz pracy? Liczy się dla Ciebie stabilizacja i możliwość rozwoju zawodowego?

Nie lubisz rutyny, dlatego odpowiada Ci system pracy 4 brygadowy?

Zacznij pracę w stabilnej branży w firmie, która dba o swoich pracowników. Sprawdź SUPER ofertę pracy, aplikuj już dziś i pracuj dla światowego lidera w branży kosmetycznej na stanowisku Mechanik

lokalizacaja : Poznań

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 2 premie w roku
  • Możliwość korzystania ze środków Funduszu Świadczeń Socjalnych w zależności od progu dochodów : dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, bony Sodexo, paczki dla dzieci na Święta itp.
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • bezpłatne Ubezpieczenie NNW, obowiązujące na całym świecie 24 / 7 oraz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • przyzakładowe przedszkole dla dzieci na terenie firmy
  • dostęp do siłowni na terenie zakładu, karnet sportowy
  • dostęp do sklepiku pracowniczego z możliwością zakupu kosmetyków w preferencyjnych cenach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • obsługa systemów SAP / MDC / PROMAS
  • zapewnianie ciągłości pracy linii produkcyjnej i realizacji planu produkcyjnego
  • zapewnianie sprawności technicznej maszyn oraz wsparcia procesów TPM w obszarze produkcyjnym
  • naprawa oraz remonty maszyn pakujących, napełniarek, transporterów i taśm transportowych
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego pod względem bezpieczeństwa i jakości
  • współpraca z Inżynierem Procesu w zakresie wdrożeń nowych produktów i urządzeń
  • oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej w obszarach mechanicznych, utrzymaniu ruchu
  • komunikatywność i umiejętności pracy w grupie
  • samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47